Karta win

nowe miasto Zamość

 Wina czerwone


 Berek D.O.C. Douro
Szczepy: Tinta Roriz (Tempranillo), Touriga Franca. Tinta Amarela, Touriga Nacional
Ideą Berka było stworzenie wina przyjemnego w smaku zachowując jego złożoność. mineralne nuty i głębię typowy dla win regionu Douro. Etykietę zdobi rysunek krakowskiego satyryka Andrzeja Mleczki, którego barwne satyry znaleźć można w popularnych tygodnikach. W nosie eksplozja czarnych dojrzałych owoców z nutą lukrecji przypraw. Świetne taniny z nutą beczki dały aksamitne odczucia w ustach dopełnione owocami. Moc i intensywność doznań przecudowne. Nas zachwyciło.

 Premio Banta Carollna Central Volley Red
Szczepy: Mieszanka szczepów czerwonych
Świeże i soczyste wino. W bukiecie dominują aromaty dojrzałych jagód. Niesamowicie owocowe. Bardzo przyjemne i delikatne.

 Primitivo di Manduria Epicuro DOC
Szczepy: Primitivo
Niesamowicie przyjemny szczep z południa Włoch. Charakteryzuje się ciemnym czerwono-fioletowym kolorem. Miękkie i zaokrąglone taniny powodują blagą przyjemność w ustach, nos pełen dojrzałych w słońcu owoców, czekolady i marmolady śliwkowej. świetne zwłaszcza z dobrze przyprawionymi mięsami.

 Valserrano Crianza D.O.C. Rioja
Szczepy: Tempranillo
Rioja na poziomie Crianzy, dojrzewająca 17 miesięcy w beczce oraz minimum 12 miesięcy w butelce u producenta. Kolor wiśniowy z przebłyskującymi refleksami ceglastymi. Aromaty dojrzałych owoców oraz starego drewna. Usta pełne i głębokie.

 Ventisquero Clasico Shiraz Valle De Casablanca
Szczepy: Shiraz
Chilijski Shiraz o głębokiej, rubinowej barwie i bukiecie czarnej porzeczki, jagód, przypraw korzennych i tytoniu. Dobrze ułożone i eleganckie. Polecamy.

 Ruby Port Osborne
Słodkie
Szczepy: Touriga Nacional, Tinta Rodz Touriga Franca
Ruby Port Osborne to klasyczne porto dojrzewające przez kilka lat w dębowych beczkach. łagodne o głębokiej, rubinowo-czerwonej barwie i owocowym aromacie.